Istnieje kilka technik znakowania odzieży którymi możemy przyozdobić wasze ubrania:

SUBLIMACJA
Daje nam możliwość wykonania nadruku „fullprint”. Cała powierzchnia Twojej koszulki czy bluzy będzie zadrukowana w wybrany wzór. Dzięki wgrzewaniu w prawie 200oC grafika nie ulegnie zniszczeniu nawet w praniu w wysokiej temperaturze. Technika idealna do odzieży poliestrowej, sportowej tj: koszulki techniczne, rashguardy, leginsy, chusty, stroje kąpielowe…

DTF/FLEX
Popularna „wgrzewka”. Technika ta idealnie nada się na szybkie, okazjonalne, a przede wszystkim tanie znakowanie. Opcja dla osób, które potrzebują koszulki na przykład na wieczór kawalerski i nie oczekują trwałości nadruku. DTFem możemy wgrzać dowolną grafikę, z dowolną ilością kolorów oraz w dowolnym kształcie – wystarczy dostarczyć plik graficzny.

SITODRUK

Zdecydowanie najpopularniejsza i bardzo trwała opcja znakowania. Polega na położeniu specjalnej farby na powierzchni materiału, a następnie na utwardzeniu jej poprzez przepuszczenie przez piec w wysokiej temperaturze. Doskonała na duże produkcje gdzie koszty dzielą się na wiele sztuk oraz dla tych którym zależy na wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów.

HAFT
Haft komputerowy nie daje tylu możliwości co inne metody, ale jest równie popularny. Nadaje ubraniom szyku. Elementy wykonane tą technika podnoszą prestiż i dodają elegancji. Odzież z haftem znacznie różni się od sitodruku czy sublimacji i na pewno przykuje uwagę rozmówców.