Komin - chusta

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy także kominy, zwane również chustami. Do ich produkcji zastosowaliśmy wysokiej jakości poliestrowy materiał o gramaturze 150 g/mkw, który możemy dowolnie znakować. Umożliwia nam to technologia nadruku sublimacyjnego – taką grafikę jaką prześlecie, taką na kominach wykonamy . Dzięki użyciu najnowszych maszyn, oryginalnych tuszy i papierów jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę żywe kolory, które spowodują, że Twój komin będzie wyjątkowy. W produkcji sublimacyjnej kierujemy się hasłem: „Twój projekt, Twoja wyobraźnia”, co łatwo można zinterpretować – tylko Wasza wyobraźnia jest naszym limitem.

 

Dla osób, które nie dysponują czasem na wymyślanie swoich dedykowanych grafik, lub po prostu które nie mają pomysłu na nie, przygotowaliśmy nasze propozycje. Ich wachlarz jest dość obszerny. Dodatkowo, co jakiś czas, rozbudowujemy naszą galerie o kolejne pozycje. Liczymy, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu.

Do wyboru dajemy Wam także kominy w kolorystyce moro marki CAMOo. Wykwintnie dobrane barwy powodują, że komin ten staje się atrakcyjną częścią Twojego dziennego dresscode’u.

Odwiedź nasz sklep

Nasze ostatnie realizacje